Tento blogísek i jeho autorka jsou k smíchu.

8. března 2012

Hra Coral City na Android Marketu/Google Play

3/08/2012 Posted by Nikola Bornová , , ,
Mořské panny, panici, mafiánské chobotnice a další havěť ve měste zarostlém sasankami a pryžovými pneumatikami.

Tak je to tady - na Android Marketu (teď vlastně už na "Google Play") vyšla naše hra Coral City. Je to v podstatě klasická casual budovací strategie - něco jako zjednodušené SimCity nebo poupravený Cityville z Facebooku (upravený tak aby to byla vic "hra", nemusely se tam odklikávat otravné marketingové nabídky atd.).

Nevím, jak hodně je tahle hra zajímavá pro běžné čtenáře tohohle blogu, protože většina z vás se asi počítá spíš do hardcore herní skupiny, ale herní zvyklosti se na telefonech docela mění, takže to možná stojí za pokus - i já jsem na konzolích a PC hardcore hráč a na smartphonu hraju spíš casual. Je to asi dané tím, kdy a jak se hraje na mobilních platformách, s telefonem člověk hraje v metru, v posteli, na záchodě, v buse, na stromě atd., takže vyhovují kratší herní sedánky na pár minut.


Zvláštní ale je, že třeba na DS nebo PSP si člověk hardcore styl hraní přenese a na telefon obvykle ne - to bude chtít asi nějaké větší blogové zamyšlení :-)
Každopádně pokud hru chcete zkusit nebo ji třeba ukázat přítelkyni (která vám pak možná nebude chtít vrátit telefon - ozkoušeno na n přítelkyních :-D ), najdete ji na Google Play.

(pro ty co to ještě nezaznamenali - Google Play je nové, úžasné, superpromyšlené, superskvělé, ultramarketingové jméno pro normální Android market). 
 
 
Hra je zadarmo a jde hrát nekonečně dlouho zadarmo, takže cena by neměla být problém - platí se jen pokud chce člověk trochu popohnat rychlost stavění nebo si koupit nějaké speciální domečky. Prostě něco jako DLC :-)

Pokud budete mít nějaké dotazy ke hře, připomínky, něco vám nebude fungovat, budete chtít pochválit Johna a Nyemi za grafiku nebo Martina za hlášky ve hře, napište mi do diskuze pod blog. Případně dejte vědět na náš Uservoice.com, který tímto i doporučuji ostatním vývojářům, protože feedbackování tam je vymyšleno hrozně pěkně.

Tak a teď začne ta pravá zábava - vylepšování hry.