Tento blogísek i jeho autorka jsou k smíchu.

5. dubna 2016

Opíchaná

4/05/2016 Posted by Nikola Bornová
Jaro je tu, je třeba si ho řádně užít! A nejlépe po tlamičkovsku...


To se vám takhle po zimním spánku probudí vosí královnička: "Zíííív...jééé, jaro! Sakra, ale že mě ta prdel pořádně tlačí... Aha, mám plnej měchejř jedu, chtělo by ho to někam vyprázdnit."

Vosa se zamyslí a po chvíli potutelně zacvaká kusadly: "Hm, ne vyprázdnit někam, ale do  někoho. To bude o hodně zábavnější!"

A jak řekla, tak udělala. Schovala se na terase domu mezi hadry a když přišla unavená Tlamička z práce a chtěla se pustit do jarního úklidu, vosa radostně vyskočila a bodla žihadlo pěkně mezi ukazováček a fakáček. Jo jo, do takové té jemné kůžičky mezi prsty, aby to fakt zabolelo. Radostně do Tlamičky vystříkala všechno co měla v měchýřku. Dobrá práce, pomyslela si a chtěla si jít po svých.

"ÚÚÚÚÁÍÁÁÁÁÁÁÁ!" řekla Tlamička poklidně a po krátkém tanečním vystoupení vzala nejbližší dvoumetrové prkno a chudáka altruistickou vosu, která se jen chtěla podělit, roztloukla na kaši.

Tlamička následně zarecitovala několik veršů, kde spojení "kunda sršeň vomrdanej!" bylo to nejslušnější a odtančila se ošetřit do domu.

Vybavena zálesáckými znalostmi, za které by se nestyděl ani Old Shatterhand, okamžitě postižené místo začala chladit ledem. Přiložila cibuli. Vše zalila octem. Pevně stáhla.

Tak...

Takže teď má Tlamička prst nejen bolavý od bodnutí, ale ještě omrzlý, odkrvený a tak smradlavý, že i fenečky Bafi a Šmudla - které považuj za největší lábuž očichávání zadků - před ní zběsile uprchly.

Mno, jaro je tu...kua!