Tento blogísek i jeho autorka jsou k smíchu.

19. července 2016

Co přinesl hysterický aktivismus?

7/19/2016 Posted by Nikola Bornová

Tak si udělejme takovou malou bilanci, co přinesl "progresivní" aktivismus za poslední dobu. Black Lives Matter - černoši se v USA tak vyhecovali, že začali hromadně vraždit policisty (kteří jsou ve skutečnosti jejich největší ochránci - teda aspoň těch, co nejsou kriminálníci). A BLM podporuje už i střílení černých policajtů, protože to nejsou správní černoši. Obrana masové muslimské migrace do civilizovaného světa - nekritické přijímání muslimských migrantů a podpora islámu přinesla radosti jako vyvraždění redakce humoristického časopisu za pár kreslených vtipů, masakr v Paříži jen tak, masakr v Nice jen tak pro radost, bombový útok v Bruselu, masové znásilňování Evropanek (po tisících), zhroucení realitního trhu ve Švédsku, brexit (ano, brexit vyhrál díky muslimské migraci), tvorba no go zón v Německu, Francii, Británii, Švédsku i ve slavném Bruselu, restoucí euroskepticismus a hrozbu rozpadu EU, stovky vražd původních Evropanů. Dále tu máme bezprecedentní cenzuru médií (obzvlášť ve Švédsku je už blízko levelu "komunismus"), na sociálních sítích (s legislativními úpravami svobody slova), výjimky ze zákona pro hala vraždění zvířat atd. O hrozící likvidaci přetíženého sociálního systému v Německu ani nemluvě. Raději také nebudu zmiňovat rozdmýchání nenávisti vůči "protěžovaným přičmoudlíkům", kteří byli předtím většině lidí úplně u zadku. Obrana LGBT práv - zuřivý boj za právo na vlastní záchody pro transky, za svobodu identifikovat se jako kůň nebo malá holčička atd. přineslo (ne)očekávaný vzrůst homofobie a pnutí mezi většinovou populací a LGBT lidmi. Díky.

Feminismus - feministky/feministi natolik tlačí na pilu ohledně (v Evropě neexistujícího) porušování ženských práv, že proměnili termín "feminismus" v nadávku a zabránili tvorbou neexistujících problémů jakékoli racionální diskuzi. V Londýně to také například vedlo k cenzuře reklamy, která nesmí být "sexistická" (za což se může schovat hodně).

Anti-brexit hnutí - hysterická reakce na výsledky referenda, které "nedopadlo tak jak mělo" hrozí tím, že bude nenávratně poškozena skutečná demokracie. No, musím říci - opravdu vám děkuji, milí aktivisté. Opravdu svět měníte na "lepší místo".